Showbiz

Foto/ Enrique Iglesias valëvit flamurin shqiptar në Greqi

Shkruar nga Liberale
Foto/ Enrique Iglesias valëvit flamurin shqiptar në Greqi

Këngëtari i njohur spanjoll, Enrique Iglesias ka mbajtur më 27 tetor një koncert në Selanik të Greqisë.

Në publik ka pasur edhe mjaft shqiptar e një prej tyre ka hedhur në skenë flamurin shqiptar.

Këngëtari 44-vjeçar e ka marrë dhe e ka valëvitur disa herë në mes të skenës.

Ky gjest ka lumturuar të gjithë shqiptarët, të cilët nuk kanë nguruar ta fotografojnë këtë moment të veçantë./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1098108,1098110,1098111,1098106,1098112,1098114,1098113,1098109,1098107"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH