Showbiz

Foto/ E lidhur me Romeo Veshajn? Reagon Lori Hoxha

Shkruar nga Liberale

Kohët e fundit kanë qarkulluar disa thashetheme, se Lori Hoxha është në një lidhje me Romeo Veshajn.

Ndërkohë, trashëgimtarja e Top Channel ka postuar një foto në Instagram dhe ndjekësit filluan ta etiketonin si “kunata” e Bora Zemanit.

“Nuk është aq budallaqe sat ë lidhet me Romeon. Tung!”, ka komentuar një tjetër ndjekëse.

Nga ana tjetër, Lori e ka pëlqyer këtë koment, duke treguar se nuk është në një lidhje me Romeon.  /Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH