Aktualitet

FOTO E DITËS: Një i pastrehë dhe qeni i tij në Shkodër… në prag të zgjedhjeve lokale

Shkruar nga Liberale

Një panoramë e trishtë vjen nga Shkodra, vetëm pak orë nga nisja e votimit për zgjedhjet lokale të 14 majit 2023.

Në foto shihet një burrë i pastrehë që fle në rrugë, ndërsa pranë, në mungesë të ndihmës të shtetit dhe askujt tjetër, i qëndron qeni i tij besnik. Foton e ka publikuar gazetarja Anila Hoxha, e cila krahas saj shkruan: “Miqësia nuk është vetëm dashuri, por mbi të gjitha besnikëri. Shkodër, 13 maj 2023”.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH