Aktualitet

Foto/ Dy deputetë të rinj i bashkohen për herë të parë Berishës

Shkruar nga Liberale

Dy deputetë të rinj i janë bashkuar "Rithemelimit".

Ata janë paraqitur në mbledhjen e grupit parlamentar të thirrur sot nga Berisha.

Mësohet se në mbledhjen, që po zhvillohet në selinë e Partisë Demokratike kanë marrë pjesë sot për herë të parë deputetët Lindia Metaliaj dhe Tomor Alizoti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH