Showbiz

Foto/ Duke u larë në pishinë, Kim Kardashian e veshur me bikini të arta ndan foto sensuale për fansat

Shkruar nga Liberale
Foto/ Duke u larë në pishinë, Kim Kardashian e veshur me bikini

Kim Kardashian tërhoqi edhe një herë vëmendjen e publikut në Instagram me fotot e saj të reja.

Ylli i familjes Kardashian ndan pothuajse çdo ditë materiale të reja nga jeta dhe karriera e saj me miqtë e saj në internet.

Postimet e saj përfshijnë selfie gjatë daljeve, foto me fëmijët apo motrat, fushatat e veshjeve apo të brendshmeve, por edhe poza veçanërisht seksi.

Në publikimin e saj të ri, Kim Kardashian zgjodhi t'i tregojë audiencës fotot që ka realizuar teksa po zhytej në pishinë.

Në to ajo mban të veshura një bikini të vogël floriri që nxjerr në pah hiret e saj. Po ashtu, ajo pozon me të njëjtat rroba banje, duke ecur me biçikletë.

[gallery columns="1" size="large" ids="1377976,1377978,1377977"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH