Showbiz

Foto/ Del fotoja e Shkëlzen Berishës me të birin në dasmën me Arminën

Shkruar nga Liberale

Deri më tani nuk kishim parë asnjë foto nga fëmijët e Shkëlzen Berishës në dasmën e të atit me Armina Mevlanin. Së fundmi është publikuar një fotografi e Shkëlzenit me djalin e tij, të cilët duken që ngjajnë shumë.

Ndërkohë që pak ditë më parë, Armina në një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, konfirmoi se fëmijët e Shkëlzenit ishin në dasmë.

“Sigurisht që po! Kemi një marrëdhënie shumë të mirë, i kam njohur në moshë shumë të vogël. Tani ata janë rritur dhe gëzuan me ne”, shkroi ajo në Instastory. /Liberale.al

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH