Showbiz

Foto/ Dasmë në BBV, dy banorët kurorëzojnë dashurinë në martesë në praninë e prindërve

Shkruar nga Liberale

Dy banorët e "Big Brother VIP Kosova", Iliarana dhe Adri kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Ceremonia është organizuar në prime e të premtes, ndërsa çifti janë pritur nga një zyrtar i gjendjes civile të Komunës së Ferizajit, ku edhe kanë bërë kurorëzimin.

Të pranishëm në kurorëzimin e tyre ishin edhe prindërit e çiftit.

Pas kësaj ata janë kthyer në shtëpinë e Big Brother ku ka pasur muzikë me tupana dhe kanë festuar bashkë me banorët e tjerë.

Në shtëpi ata i kanë vizituar edhe moderatorët e emisionit Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH