Showbiz

FOTO/ Dasma përrallore e vajzës së Tom Doshit, dekori i besohet Alketa Vejsiut, Luiz Ejlli mes të ftuarve VIP

Shkruar nga Liberale

Vajza e politikanit dhe biznesmenit Dom Doshi i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme.

Briana Doshi ka kurorëzuar dashurinë në një ceremoni madhështore, me djalin e një biznesmeni, Bruno Çelën, djali i Geront Çela.

Dekori i është besuar Alketa Vejsiut, dhe kur Briana është futur të shohë sesi ambjentin ku ajo do t’i jepte fund beqarisë, e ka konsideruar atë një përrallë e vërtetë, e rrethuar ngado me trëndafila shumëngjyrëshe.

“Nuk e di, nuk më besohet”, dëgjohet të thotë ajo e emocionuar.

Dasma më të ftuar të shumtë Vip është mbajtur kryesisht private, por disa detaje kanë dalë në publik.

Luiz Ejlli ka qenë i ftuar nga djali i Tom Doshit, dhe duket se ata janë miq të mirë. “Dy mbretërit”, kanë shkruar ata krahas fotos.  /Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH