Showbiz

Foto/ “Dashuri” e madhe në kohën e Rilindjes

Shkruar nga Liberale
Foto/ “Dashuri” e madhe në kohën e Rilindjes

Seancat parlamentare janë një mundësi e mirë për të marrë material, në lidhje me sjelljen e deputetëve të Kuvendit.

Në seancën e fundit parlamentare, paparaci i “panorama” ka fotografuar deputetët socialistë, Paulin Stërkaj dhe Edlira Bode.

Mesa duket ata kanë një marrëdhënie mjaft miqësore, që dëshmohet nga këto foto pikante./Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1105147,1105148"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH