Kryesore

Foto/ Ç’po ndodh në Durrës? Pushuesit habiten nga pamjet e rralla

               Publikuar në : 12:01 - 05/07/19 V Liberale

Edhe pse verë, edhe pse vapë dhe presupozohet që dielli duhet të ishte “pishë”, një pamje e pazakontë vjen nga Durrësi.

Po tu hidhni një sy fotove më poshtë të publikuara nga LSA do të shihni se vetëm pak larg bregut të detit qiellin e ka mbuluar mjegulla.

Edhe pse e çuditshme pamja nuk i ka frikësuar aspak pushuesit të cilët po e shijojnë plazhin. /Gazeta Liberale

Durres-mjegull-1 Durres-mjegull-2 Durres-mjegull-3 Durres-mjegull-4 Durres-mjegull-5
<
>
(Visited 1 808 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *