1

Foto/ Çfarë veshën deputetet në seancën e parë të Kuvendit

               Publikuar në : 13:00 - 10/09/21 liberale

Të veshura me kostume, ku disa prej tyre kishin zgjedhur ngjyrën e zezë, deputetet e kësaj legjislature i janë drejtuar Kuvendit, i cili çeli edhe sesionin e ri.

LSA ka publikuar disa foto ku shihet kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e cila vjen në Kuvend, pas 30 muajsh mungesë me një look të ri.

Kryemadhi, e cila ka zgjedhur të vishet me këmishë dhe një fund, vjen me një stilim të ri flokësh.

Ndërkohë, edhe kryeparlamëntarja e re, Lindita Nikolla nuk ka dalë shumë nga tipi i saj, ku shihet me një kostum të zi.

Nga kampi demokrat, me ngjyrat ka guxuar deputetja Grida Duma, e cila ka veshur një fustan të kuq.

<
>
kryemadhi ne kuvend kryemadhi mesila doda nikolla gjonaj grida duma pampuri


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back