Aktualitet

Foto/ Çfarë nuk u pa në Asamblenë e PS-së

Shkruar nga Liberale
Foto/ Çfarë nuk u pa në Asamblenë e PS-së

Partia Socialiste mblodhi sot Asamblenë Kombëtare dhe nga disa foto të publikuara, socialistët duken të buzëqeshur.

Në disa foto, kreu i qeverisë Edi Rama shihet përkrah kryetares së Kuvendit Lindita Nikolla.

Më tej, ai shihet të bisedojë me ministrin e Drejtësisë, Ulsi Manja dhe më pas deputetin Paulin Stërkaj.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1235573,1235576,1235577,1235575,1235574,1235568,1235569,1235570,1235571,1235572,1235567,1235566,1235565,1235564,1235563"]

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH