Showbiz

FOTO/ Çfarë ndodhi? Balerina shqiptare përfundon në spital

Shkruar nga Liberale
FOTO/ Çfarë ndodhi? Balerina shqiptare përfundon në spital

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa e cila prej vitesh jeton dhe punon në shtetin fqinj, Itali, mesa duket nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore.

Ditën e sotme balerina ka përfunduar në spital dhe dhe një gjë të tillë ajo e ka bërë vetë të ditur për ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një foto në InstaStory nga spitali, ku tregon barkun e saj i cili është i mbushur me pulla të kuqe.

Ndërsa krahas saj ka shkruar: “Sot në mëngjes një vizitë në spital”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH