Showbiz

Foto/ Brenda shtëpisë super-luksoze të Noizyt

Shkruar nga Liberale
Foto/ Brenda shtëpisë super-luksoze të Noizyt

Reperi i njohur shqiptar, Noizy, ka qenë gjithnjë hermetik sa i përket jetës së tij private.

Megjithatë së fundmi, ai ka vendosur të tregohet i hapur për fansat, duke treguar në detaje se si nis, si vazhdon dhe si mbaron një ditë e zakonshme në shtëpinë e tij.

Ai ka hapur dyert për kamerat e emisionit “Prive”, duke zbuluar ambientet luksoze të shtëpisë së tij.

Fillimisht, reperi nga Shqipëria e nis videon me pamje nga dhoma e tij e ndjenjës, për të vazhduar më pas te dhoma e gjumit, e cila siç e quan ai, nuk është diçka e ekzagjeruar por e thjeshtë për syrin.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 1234567PreviousNext

Ai më pas prezantoi dhomën e garderobës, teksa ka një hapësirë të veçantë edhe me disa pesha fitnesi, ku kryen ushtrimet e shpejta, si dhe studion ku punon.

Përveç shtëpisë luksoze, Noizu ndau me fansat edhe pamje nga ‘shisha bar’-i i tij në Durrës dhe dyqani i veshjeve online të markës së tij.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1169349,1169350,1169351,1169352,1169353,1169354,1169355"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH