Showbiz

Foto/ Bora dhe Donaldi bashkë? Romeo konfirmon publikisht ribashkimin e tyre

Shkruar nga Liberale

Bora dhe Donaldi nuk e kanë konfirmuar asnjëherë ribashkimin e tyre por një veprim i Romeos ka zbuluar se si qëndron e vërteta.

Ai ka ripostuar në Instagramin e tij një video të një fan page të dyshes Bora-Donald, ku duket një fanse e tij duke kënduar këngën më të re të aktorit.

Ky veprim ka zgjuar shumë komente në Instagram, duke lënë të kuptohet se mes çiftit kanë një rikthim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH