Sport

Foto/ Boksieri me dy të dashura zyrtare, i uron të dyja për Shën Valentin

Shkruar nga Liberale

Ai ka dy vajza dhe nuk di cilën të zgjedhë. David Haye, ish-boksieri profesionist, e kapërceu dilemën dhe pa u fshehur. 42-vjeçari ka një vend në zemrën e tij për dy femra, Una Healy dhe Sian Osborne, dhe përmes Instagramit i ka uruar të dyjave ditën e Shën Valentinit.

Boksieri ka festuar me “mbretëreshat” e tij në ditën e veçantë dhe ka postuar momente të bukura në rrjetet sociale.

"The Sun" kishte zbuluar se David kishte lidhje me dy gra: këngëtaren irlandeze Una Healy dhe modelen Sian Osborne.

Treshja kohët e fundit ka pushuar në Kosta Rika. David u dërgoi të dyja zonjave një mesazh të veçantë për ditën e Shën Valentinit në tregimet e tij në Instagram.

David ka qenë në një lidhje me modelen Sian që nga viti 2020. Una ishte martuar me yllin e rugbit Ben Foden në vitin 2012 dhe u divorcua në vitin 2018.

Të tre janë afruar që nga viti i kaluar kur kaluan kohë së bashku në Londër. Raportimet thonë se të tre kanë njoftuar familjarët dhe miqtë e tyre se janë bashkë./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH