Aktualitet

Foto/ Big Brother Vip hyn edhe në protestën e opozitës, banderolat e tyre për arrestimet në qeveri

Shkruar nga Liberale
Foto/ Big Brother Vip hyn edhe në protestën e opozitës,

Foto/ Big Brother Vip hyn edhe në protestën e opozitës, banderolat e tyre për arrestimet në qeveri

Opozita dhe mbështetësit e saj janë mbledhur dhe po drejtohen drejt Kryeministrisë, ku do të flasin edhe drejtuesit e partisë, në protestën e parë të këtij viti të thirrur nga ish-kryeminsitri Sali Berisha.

Nën logon "Shqipërisë t'i dalim zot", qytetarët mbajnë në duar banderola dhe pankarta me thirrje kundër qeverisë Edi Rama.

‘Burg Brother Vip’ është banderola e FRPD, duke nënkuptuar se sipas tyre burg për ‘vipat e qeverisjes’. Po ashtu, ata kanë mbajtur edhe banderola të tjera, të tilla si "Kamza i del zot Shqipërisë", "Edi të ka mik vetëm në anglisht, pyesni Sajën, Benin, Gugallen".

[gallery columns="1" size="full" ids="1327975,1327963,1327962,1327960,1327959,1327958"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH