LIfe Style

Foto/ Bes Kallaku me partinë e tij? Aktori bën njoftimin e papritur

               Publikuar në : 15:54 - 11/06/19 V Liberale

Aktori i humorit, Bes Kallaku së shpejti do të sjellë një film me të cilin ka mbi dy vite që punon.

Filmi titullohet “Falco” dhe bën fjalë për një laçjan që krijon partinë e tij politike të quajtur “Partia Para Albania”.

Ende nuk është zbuluar data e publikimit të fimit, por Besi sot ka postuar në Instagram një foto ku shkruan: “Coming soon. Nje projekt qe ka mbi 2 vite me te cilin po punoj.
Filmi: Falco
Zoti ju rujt ër ejjjj’, shkruan Besi krahas fotos në Instagram.”

Filmi me siguri që do të jetë një komedi e cila ironizion situatën politike në të cilën ndodhemi aktualisht. /Gazeta Liberale

(Visited 2 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *