Showbiz

Foto/ Bebe Rexha bën ndryshimin drastik në pamje, ja si duket

Shkruar nga Liberale

Bebe Rexha ka mahnitur me fotot e reja në Instagram. Këngëtarja me prejardhje shqiptare por me famë botërore ka marrë vëmendje teksa ka treguar ndryshimin drastik që ka bërë në pamje.

Ajo është shfaqur me flokë të zi korb të prera shumë shkurt si dhe përpara më balluke.

Ky stil i ri i saj u komentua shumë nga fansat të cilët disa e komplimentuan e disa jo.

Këngëtarja e ka theksuar se këto foto janë nga prapaskenat e filmit “Queen Pins” ku do të marrë pjesë.

Siç shihet Bebe Rexha këtë ndryshim e realizoi duke vendosur paruke.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH