Aktualitet

Foto/ Basha mes banorëve të prekur nga tërmeti në Kënetë

Shkruar nga Liberale
Foto/ Basha mes banorëve të prekur nga tërmeti në

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ndodhet në Durrës prej 2 orësh ku ka parë nga afër gjendjen e banorëve të prekur nga tërmetet.

Basha ndodhet aktualisht në zonën e Kënetës ku një familje e tërë ka mbetur mes rrënojave.

Forcat emergjente po bëjnë përpjekje për të pastruar rrënojat dhe për të nxjerrë njerëzit që ndodhen nën to. /Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" ids="1106408,1106409,1106410"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH