Showbiz

Foto/ Arilena i bën partnerit urimin më romantik për ditëlindje

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Arilena Ara është prej kohësh në një lidhje me menaxherin e saj Popi Kola i cili sot ka ditëlindjen dhe Arilena e ka uruar me fjalët më të bukura.

Arilena ka publikuar në "Instagram" një foto krah partnerit, ku shkruan se do të jenë bashkë deri në përjetësi.

"Përtej përjetësisë! Gëzuar ditëlindjen lumturia ime e pafund! Njeriu im në këtë jetë dhe në çdo jetë tjetër. Të dua sot dhe për një mijë përgjithmonë", ka shkruar Arilena. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH