Showbiz

Foto/ Arbana në përditshmëri, shumë larg pamjes së kuruar të skenës

Shkruar nga Liberale
Foto/ Arbana në përditshmëri, shumë larg pamjes së

Arabana Osmani ashtu si nuk e keni parë kurrë! Ajo është fotografuar nga paparazzi i Panorama në rrugët e Tiranës. Me atlete të zeza, të sheshta, me rroba të zeza sportive, flokë të mbledhur dhe pa make-up, Arbana duket si një vajzë e zakonshme.

Në fakt nuk jemi mësuar zakonisht ta shohim me këtë pamje, pasi zakonisht ajo është vajza e mirëkuruar. Në këtë rast, ajo ka preferuar të vishet thjesht, mbase për një ditë ku po bën një ecje ose mund të ketë ndonjë takim joformal.

[gallery columns="1" size="full" ids="1117720,1117721,1117722"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH