1

Foto/ Angelina Jolie rikthehet në publik, nuk e keni idenë si duket

               Publikuar në : 15:54 - 08/10/19 liberale

Angelina Jolie, është duke promovuar filmin e saj më të ri, “Maleficent: Mistress Of Evil” dhe nuk e keni idenë sa bukur është shfaqur para mediave.

44-vjeçarja i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj, pasi është shfaqur e freskët dhe e buzëqeshur.

Aktorja është veshur në ngjyrë lejla, ngjyrë kjo që ia ka vënë akoma më shumë në pah tiparet e fytyrës./Gazeta Liberale

<
>
-640-0-5d9c56285b827 -640-0-5d9c5627157fa -640-0-5d9c5629949b6

 

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back