Showbiz

Foto/ Aktorja e humorit bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e foshnjës

Shkruar nga Liberale

Aktorja e njohur Delinda Disha është bërë sot nënë për herë të dytë. Familjes së saj të bukur i është shtuar një tjetër bekim e gëzim, pasi Dasantini, djali i madh, është bërë tashmë me vëlla të vogël.

Delinda solli në jetë një tjetër djalë, me të cilin ka ndarë foto nga materniteti. Madje, çifti ka zbuluar për ndjekësit edhe emrin e të voglit. Ai quhet Kostandin dhe ka pozuar shumë ëmbël krah të ëmës.

Në postimin e saj kanë vërshuar komentet e urimit nga të afërm, miq, kolegë e fansa.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH