Showbiz

FOTO/ Ajo 19 dhe ai 48 vjeç, si e bëri për vete e dashura e përfolur Leonardo DiCaprio-n?

Shkruar nga Liberale

Dashuria e fundit e përfolur e Leonardo DiCaprio – me modelen 19-vjeçare Eden Polani - po i dëshmon botës saktësisht se çfarë mund të ketë tërhequr vëmendjen e aktorit të famshëm, 48 vjeç. Asgjë tjetër veçse pamja e saj mahnitëse në një seri videosh tutoriale bukurie në Instagram.

Mes polemikave të furishme mbi romancën e supozuar, Eden fshiu llogarinë e saj në Instagram - megjithatë ajo po arrin të shkaktojë bujë serioze në mediat sociale falë disa klipeve shumë të habitshme të ngarkuara nga ekspertët e bukurisë që shfaqin bukurinë e saj natyrale në stil sensacional.

Në dy klipe të postuara në TikTok nga grimierja e saj, Eden shihet duke i dhënë kamerës një smolder seksi. Videoja e parë tregon 19-vjeçaren, e veshur me një stil elegant në rozë ndërsa këndon këngën "Say My Name" të Destiny Child.

Megjithëse videot u postuan fillimisht në vitin 2022, ato janë rishfaqur në algoritmet TikTok të përdoruesve pasi Eden u vu në qendër të vëmendjes mes thashethemeve të furishme të romancës - të cilat filluan kur ajo u fotografua me Leon në një ngjarje në LA më 31 janar.

Ajo mbante veshur një pardesy ngjyrë kafe me xhup të bardhë dhe atlete të bardha Nike Air Force 1.

Të martën, burime pranë Leos reaguan ndaj pretendimeve se dyshja po takoheshin pasi u fotografuan afër njëri-tjetrit në një festë, megjithëse ata nuk komentuan nëse kishte pasur ndonjëherë ndonjë lidhje romantike mes tyre.

“Ata u ulën pranë njëri-tjetrit në një festë për të dëgjuar muzikë. Kishte një numër njerëzish në atë ngjarje”, thanw burimet pranw aktorit, teksa nuk wshtw pranuar njw lidhje mes tyre.

Të martën në mëngjes, Eden ndau një imazh të marrë nga një hotel në Historitë e saj në Instagram, duke etiketuar vendndodhjen si 'Nju Jork' dhe duke shkruar: 'Ka kohë që nuk e shoh”.

Megjithatë, pak më shumë se një orë pasi ajo ndau foton - mes zemërimit të ashpër që shpërtheu për të ashtuquajturën romancë me DiCaprio - Eden e fshiu foton, në mënyrë misterioze foton.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH