Aktualitet

FNSH dhe RENEA fikën dritat për të kapur gafil kriminelët, detaje nga operacioni në Vlorë

Shkruar nga Liberale
FNSH dhe RENEA fikën dritat për të kapur gafil kriminelët,

Policia e Vlorës në bashkëpunim me FNSH-në dhe ‘Shqiponjat’ kanë zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Vlorë një aksion blic me qëllim gjetjen e personave me rrezikshmëri të lartë.

Aksioni u zhvillua gjatë pasdites së të mërkurës rreth orës 18:00 dhe me pas ka vijuar deri në orët e para të mëngjesit të së enjtes.

Për 30 minuta rreth orës 22:00-22:30 u fikën dritat ku më pas u bë ndërhyrja e policisë në disa banesa.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH