Aktualitet

"FMN: Duhet plan rezervë", në Gazetën Liberale sot

Shkruar nga Liberale
"FMN: Duhet plan rezervë", në Gazetën Liberale sot

Shefja e misionit të FMN-së për Shqipërinë, Yan Sun shprehet se në rast të një pandemie më të rëndë, autoritetet do të duhet të ndërmarrin masa të reja për të siguruar një kujdes të përshtatshëm shëndetësor dhe për të mbrojtur shtresën më të brishtë, të identifikojnë opsionet për rialokime të buxhetit dhe financime zyrtare shtesë, si dhe të mbajnë likuid tregun e brendshëm financiar

Për më tepër lexoni Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH