1

Florjan Binaj bën tamponin e dytë për COVID-19, ja rezultati

               Publikuar në : 14:17 - 29/06/20 liberale

Aktori i humorit, Florjan Binaj e ka fituar betejën me koronavirusin. Së fundmi ai ka bërë tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ.

Këtë lajm e ka ndarë vetë Binaj përmes një postimi në “Instastory”, ku shkruan: “Më në fund, Covid-i më la. Falenderoj të gjithë ata miq e mikesha që më ndjenjën pranë (nga larg) në këto ditë izolimi”. /Gazeta Liberale

 

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back