Aktualitet

Flamur Noka lajmëron vendin ku do të mbahet "Foltorja" e Berishës

Shkruar nga Liberale
Flamur Noka lajmëron vendin ku do të mbahet "Foltorja" e

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ka bërë të ditur emrin e qytetit ku do të mbahet “Foltorja” e radhës

Në një postim në “Facebook”, ai shkruan se takimi i radhës i Berishës do të jetë në Kamëz, e do të mbahet më 2 nëntor.

“Të dashur miq! Demokratë e demokrate të Kamzës e Paskuqanit. Ditën e Martë dt. 2 Nëntor Ora 17.00 në Pallatin e Kulturës Kamëz, Prof Dr Sali Berisha organizon “Foltoren” me demokratët e Bashkisë Kamëz. Për një PD të bashkuar, më të fortë, më solide, dhe fituese. Me Sali Berishën”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH