Aktualitet

Fitorja e Kristjan Shkrelit në Vaun e Dejës, gruaja feston me armë zjarri (VIDEO)

Shkruar nga Liberale
Fitorja e Kristjan Shkrelit në Vaun e Dejës, gruaja feston me
Festa për Kristjan Shkrelin në Vaun e Dejës ka pasur edhe krisma armësh. Kështu, siç shihet edhe në videon e publikuar nga 'JOQ', një grua, ka shtënë me armë në ajër. 'Fitorja festohet me zemër'- shkruajnë ata përkrah videos. Bashkia e Vaut të Dejës do të drejtohet nga Kristian Shkreli. Partia Socialiste ka grumbulluar më shumë vota, kundrejt koalicionit “Bashkë Fitojmë” dhe Partisë Demokratike. Kandidati i PS ka marrë 55.48 % të votave, Zef Hila i “Bashkë Fitojmë” ka marrë 38.17 %, ndërsa Partia Demokratike me kandidate Klomentina Drini ka marrë vetëm 6.35 %.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH