Showbiz

Fifi tregon foton e rrallë, ja si dukej para se të bëhej e famshme

Shkruar nga Liberale

Fifi është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo numëron ndjekës të shumtë në Instagram, të cilët përcjellin me kërshëri çdo postim të saj.

Vetëm së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto të rrallë nga fëmijëria. Në foton në fjalë ajo ka pozuar pranë të afërmëve të saj.

Fifi shihet me flokë të zeza, me balluke dhe me një mimikë të ëmbël, paska të buzëqeshur, të cilën e ka ruajtur edhe sot.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH