Kronike

Fier, makina përplas një këmbësore

               Publikuar në : 20:26 - 12/06/19 R Liberale

Një këmbësore është plagosur në fshatin Lalar të Fierit, si pasojë e një aksidenti.

Mësohet se këmbësorja rreth 50 vjeç është përplasur nga një automjet, i cili dyshohet se po lëvizte me shpejtësi.

E plagosura u dërgua në spitalin e Fierit ku po merr ndihmën mjekësore.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për shkaqet e aksidentit.

(Visited 7 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *