Aktualitet

Fier/ Arrestohet 46-vjeçari që përndiqte vajzën 28-vjeçare

Shkruar nga Liberale
Fier/ Arrestohet 46-vjeçari që përndiqte vajzën

E përndiqte këmba këmbës për një kohë të gjatë duke u kther në një makth të vërtetë.

Por merr fund e gjithë historia, pasi policia e Fierit ka mundur të arrestojë burrin 46-vjeçar, të denoncuar nga një 28-vjeçare në Fier.

NJOFTIMI I POLICISË

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, kapën dhe ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim F. D., 46 vjeç, banues në Metaj, Fier.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur një shtetase 28-vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Përndjekja”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH