Aktualitet

Festat e Vitit të Ri, ja sa pushime merr administrata

               Publikuar në : 09:33 - 25/12/19 liberale

Data 1 dhe 2 janar janë festë zyrtare për Vitin e Ri, të cilat korrespondojnë me ditën e mërkurë dhe të enjte. Qeveria ka vendosur që administrata të mos kthehet në punë vetëm të premten.

Administrata do të rikthehet në punë me 6 janar. Në projektligjin e miratuar është vendosur që kjo ditë do të zëvendësohet në një nga ditët e pushimit brenda muajit janar./Gazeta Liberale

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back