Aktualitet

Fëmija 5-vjeç bie nga makina dhe plagoset. Prindërit nuk e vënë re

Shkruar nga Liberale
Fëmija 5-vjeç bie nga makina dhe plagoset. Prindërit nuk e

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër mbrëmjen e sotme.

Një fëmijë rreth 5 vjeç i cili ndodhej në makinë me prindërit e tij, ka rënë nga dritarja e makinës dhe është lënduar në kokë.

Ndërkohë prindërit e fëmijës nuk e kanë vënë re dhe kanë vijuar rrugën.

I mituri u gjet nga kalimtarët e rastit dhe është transportuar për në spital.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH