Aktualitet

Familja Lipa për vizitën në Tiranë: Përvojë unike

               Publikuar në : 17:53 - 24/07/21 liberale

Babai i Dua Lipas, Dukagjin Lipa ka komentuar nëpërmjet Instagram mbresat që i la vizita në Tiranë. Familja Lipa takuan kryeministrin Rama, kryebashkiakun Veliaj dhe ambasadoren amerikane Yuri Kim, por më shumë përshtypje Dukagjinit duket se i ka lënë vizita në rezidencën mbretërore të Shqipërisë.

Dukagjin Lipa falenderon të afërmit e tij u ndjenë pjesë e familjes shqiptare.

STATUSI NGA DUKAGJIN LIPA

Vizita në Rezidencën Mbretërore Shqiptare me Kryeministrin shqiptar Z. Edi Rama ishte një përvojë unike. Faleminderit shumë që na bëtë të ndjehemi pjesë e familjes suaj.

Me dashuri dhe respekt. Familja Lipa


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back