Aktualitet

Facebook probleme në gjithë botën

               Publikuar në : 12:33 - 06/06/19 E Liberale

Facebook sot ka pasur probleme dhe jo vetëm në Shqipëri, por në të gjithë botën.

Platforma e mediave sociale raportohet se ka punuar ngadalë në shumë vende në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar dhe disa njerëz raportojnë se nuk mund të flasin me asnjë për shkak të problemit.

Problemet e para të Facebook janë shfaqur që nga ora 7 mëngjesin e sotëm. Facebook ende nuk ka raportuar për çfarë është problemi bëhet fjalë apo kur do të zgjidhet./ Gazeta Liberale

(Visited 1 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *