Kryesore

“Euro 2020”/ Edi Reja publikon listat e grumbullimeve

               Publikuar në : 11:34 - 21/05/19 E Liberale

Kombëtarja shqiptare ka nisur grumbullimin për ndeshjet e radhës për kualifikueset e “Euro 2020”, atë me Islandën më 8 qershor dhe ndeshjen me Moldavinë më 11 qershor, në “Elbasan Arena”.

Trajneri i ri Edoardo Reja ka publikuar një listë paraprake të të grumbulluarve, të cilët sot në orën 17:00 do të zhvillojnë edhe stërvitjen e parë. Kujtojmë këtu që kjo është listë paraprake, pasi lista zyrtare do të shpallet më 27 maj, në orën 11, kur edhe do të dalë në konferencë për shtyp.

Shihni listën si më poshtë./ Gazeta Liberale

(Visited 8 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *