Showbiz

Është në një lidhje apo jo? Jori i zbulon sekretin Beniada Nishanit

Shkruar nga Liberale
Është në një lidhje apo jo? Jori i zbulon sekretin Beniada

Jori Delli dhe Beniada Nishani e kanë kaluar të dielën së bashku. Vajzat kanë ndarë foto e video të ndryshme me njëra-tjetrën, ku madje Jori ka zbuluar edhe një sekret për Beniadën.

Jori ka konfirmuar se Beniada është beqare, një lajm që në fakt po qarkullon prej kohësh në portale.

“Bën si diva, po ta dini që Beni është beqare”, dëgjohet Jori të thotë në një video ku Beniada shfaqet duke u larë në pishina.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH