Showbiz

Erosi thyen heshtjen dhe flet për ndarjen nga Oriola

Shkruar nga Liberale
Erosi thyen heshtjen dhe flet për ndarjen nga Oriola

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë përfolur shumë së fundmi për një ndarje. U tha se arsye për ndarjen e tyre u bë distanca dhe keqkuptimet që lindën si pasojë e largësisë.

Megjithatë, çdo dyshim për marrëdhënien e tyre e ka shuar më më fund Erosi. I ftuar në emisionin “Jashtë Loje” në Top News, ai pranoi se mes tij dhe Oriolës gjithçka është në rregull dhe se është “shumë mirë nga ana sentimentale".

“Je mirë nga ana sentimentale?”, u pyet futbollisti nga moderatorja Sidorela Gjoni.“Pse dukem keq? (qesh) Nga ana sentimentale jam shumë mirë. Gjithçka është në rregull,” u përgjigj futbollisti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH