Showbiz

Ermiona flet me Bledin për strategjinë e saj: Do t’u bie disave në kokë

Shkruar nga Liberale
Ermiona flet me Bledin për strategjinë e saj: Do t’u bie disave
Në një bisedë me Bledin Ermiona u shpreh se sot e lodhën banorët dhe se javën tjetër do tu bjerë disa personave. “Javën tjetër do tu bie disave në kokë, pam pam pam, se kam nominimet. Më lodhën E pastaj dal si zonjë”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH