Life Style

Ermal Fejzullahu dhe Luar Arani, një këngë dedikuar Shqipërisë!

               Publikuar në : 21:30 - 15/06/21 liberale

Ermal Fejzullahu dhe Luar Arani prej kohësh kishin paralajmëruar se do të sillnin një bashkëpunim me njëri-tjetrin. Kënga është publikuar sot.

Dyshja e artistëve kanë lançuar këngën “Shqiptare”, që duket se është një promovim perfekt për vendin tonë. Kënga është xhiruar në disa nga vendet më të bukura të Shqipërisë, përfshirë qytetin e Gjirokastrës. Në klip vihen re elemente dhe aksesorë të Luarit, që janë pjesë e traditave shqiptare. Duket se vera do të ketë një tjetër hit shumë të suksesshëm


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back