1

Era Istrefi shtatzënë? Këngëtarja publikon fotot dhe na lë gojëhapur

               Publikuar në : 09:34 - 10/04/20 liberale

Jo shumë kohë më parë, Era Istrefi u përfol për një shtatzani të mundshme, pasi u pa në disa foto ku barku i saj dukej i rrumbullakosur.

Por mesa duket nuk ka qenë kështu dhe ajo e ka vërtetuar me disa foto të tjera, nga karantina.

Era ka postuar foto në rrjetet sociale, ku duket si përherë me format e saja perfekte.

“Karantinë, dita e 25. Çfarë bëtë të gjithë?”, shkruan ajo në postim. /Gazeta Liberale

<
>
Untitled-3-3 Untitled-2-1

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back