Life Style

Era Istrefi rikthehet në muzikë, por jo vetëm!

               Publikuar në : 12:00 - 18/09/21 liberale

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Era Istrefi ka bërë një puazë të gjatë në muzikë, arsyeja e së cilës nuk dihet. Mirëpo, për të gjithë ata që iu ka munguar, kemi një lajm të mirë!

Era do të rikthehet së shpejti dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo. Këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale një foto nga studioja muzikore dhe gjejeni me kë?

Era shfaqet me artistin e njohur, Claydee, me të cilin ka bashkëpunuar për këtë projekt muzikor. Po ashtu, Claydee ka ndarë me ndjekësit një foto pranë këngëtares, duke shkruar “Ne po përgatisim diçka të veçantë për ju njerëz. Mbajeni mend këtë ditë”.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back