Aktualitet

Era e fortë në Ksamil “ngujon” turistët brenda restorantit

               Publikuar në : 16:00 - 17/07/19 LP

Moti i keq që përfshiu jugun e Shqipërisë, përveç dëmeve materiale, ka penguar pushimet e turistëve.

Në Ksamil, pushuesit kanë përjetuar panik dhe iu është dashur të qëndrojnë brenda restorantit.

Një video e publikuar nga magazine.al (kliko këtu), duket erae  fortë, ndërsa pushuesit janë ngujuar në një lokal./Gazeta Liberale

(Visited 223 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *