Aktualitet

Epidemiologu Alimehmeti prekt nga virusi: Ja gjendja ime shëndetësore

Shkruar nga Liberale
Epidemiologu Alimehmeti prekt nga virusi: Ja gjendja ime shëndetësore

Epidemiologu Ilir Alimehmeti është një nga persona e prekur nga COVID-19, por fatmirësisht me simptoma të lehta.

Ai është izoluar në shtëpi për të ruajtur të tjerët dhe në një lidhje ‘live’ me News24 ka ndarë eksperiencën e tij me publikun.

"Jam vetëizoluar. Është fundi i javës dytë që po mbaron për shkak se shfaqa shenja të lehta. Për sigurinë e të gjithëve u izolova. Vazhdoj izolimi nderi sa të mbarojnë ditët", shprehet ai.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH