Showbiz

Eno Popi zbulon gjithçka nga programi më i ri në Top Channel, ja kur fillon

Shkruar nga Liberale
Eno Popi zbulon gjithçka nga programi më i ri në Top Channel,

Moderatori i njohur, Eno Popi do të nisë emisionin më të ri në Top Channel, “StarTop”.

Dje pasdite, ai ka qenë i ftuar në “Ftesë në 5” dhe ka zbuluar detaje nga programi i tij i ri.

Programi do të nisë këtë të shtunë në orën 17:00, në Top Channel.

“Ta vlerësojnë se si ecën një punë dhe një projekt. Është shumë e rëndësishme ai 10 minutëshi i artë për këdo qe e sheh veten të projektuar për të qenë i suksesshëm”, u shpreh moderatori.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH