Showbiz

Foto/ Eni Koçi në krahët e një mashkulli tjetër

Shkruar nga Liberale
Foto/ Eni Koçi në krahët e një mashkulli tjetër

Eni Koçi publikon foto në rrjetin social në Instagram me modelin e klipit.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi nga shesh xhirimet e klipit të ri, ku shihet në krahët e tij.

Projekti mban titullin “Sekreti”, ndërsa duket se bashkëshorti i saj, Genci është nervozuar paksa nga ky postim.

Ai ka komentuar tek fotoja duke u shprehur ‘xheloz’ dhe i mërzitur duke postuar dy emoji. Ndërsa, ajo ia ktheu me dy zemra dhe i shkruan ‘dashuri’. /Gazeta Liberale

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1090325,1090324"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH