Showbiz

Eneda Tarifa konfirmon lidhjen me basketbollistin e njohur!

Shkruar nga Liberale

Ka disa kohë që këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa përflitet për një lidhje të re.

Por vetëm ditën e sotme këngëtarja vendosi që ta konfirmonte vet këtë, duke publikuar një fotografi me partnerin e ri.

Ajo e ndau me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku shihej në plazh e përqafuar nën krahët e të dashurit të saj, Gent Lasku, në ishulli ne Santorinit.

Genti Lasku është një basketbollist profesionist, i cili luan për klubin e Tiranës në Superligën Shqiptare të Basketbollit si dhe Kombëtaren e Shqipërisë.

Eneda Tarifa ka qenë më parë e martuar me muzikantin Erjon Zaloshnja, me të cilin u nda pas një lidhje 18 vjeçare.

Ata janë prindër të një vajze të quajtur Aria.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH