Aktualitet

Emri/ Vritet pronari i një televizioni lokal

Shkruar nga Liberale
Emri/ Vritet pronari i një televizioni lokal

Një 47-vjeçar ka mbetur i vrarë paraditen e sotme në Rrëshen pas të shtënave me armë zjarri.

Sipas televizioneve informative mësohet se bëhet fjalë për Kastriot Reçin, pronari i televizionit lokal “Media Plus” në Lezhë.

Nuk dihen ende detajet e ngjarjes, por policia ka ngritur postblloqe në hyrjet dhe daljet e qytetit si dhe në Rrugën e Kombit. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH